Рихтувальна система по сталі Monch Steel Pro на два рукави
Повноцінний набір для робіт по сталі.
Фото відповідає комплектації. Доставка на Ваше СТО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Monch |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 5000 А |
| Напруга холостого ходу | 230 В |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 4 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид апарату | Точкового зварювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 460 ₴


