
Споттер по алюмінію Monch Alu Pro 12F 120000μF 3KVA рукав 3м
51 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: Alu Pro 12F
+380 (99) 721-57-71
- +380 (96) 955-23-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Споттер по алюмінію Monch Alu Pro 12F
Один із найпотужніших споттерів на ринку
Призначений для вирівнювання вм'ятин на кузові автомобіля шляхом приварювання алюмінієвих або обміднених деталей та подальшого витягування металевих поверхонь.
Незамінний на СТО та в майстернях з ремонту автомобілів.
Працює від стандартної мережі 230 В.
Максимальна Сила струму: 11000A
Потужність: 1500W 3KVA
Місткість кондесаторів: 120000μF
Вага: 40кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Візок для споттера
Споттер
пулер
Рихтувальний міст на 2 упори з гребінкою на 6 зачепів
Органайзер з розхідниками (алюмінієві різьби з цангами на М4(50шт), М5(50шт), М6(300шт)).
Кильця тягові для різьби М4, М5, М6
Цанги М4, М5, М6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monch |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 16 А |
| Напруга холостого ходу | 230 В |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 999 ₴



